Poradnia Pediatryczna

Dlaczego warto Nas odwiedzić?

Wiemy, co jest ważne dla Nas!

Dbamy o komfort naszych małych pacjentów oraz ich rodziców. Nasi lekarze to prawdziwi pasjonaci dla, których praca z małym pacjentem to czysta przyjemność. Rozumiemy jak ważne jest, aby wizyta przebiegała w miłej atmosferze oraz z pełnym zrozumieniem problemu. Ważnym jest dla nas, aby rodzic dokłądnie wiedział jak dalej postępować z dziekciem, aby pomóc mu uporać się szybko z problemem.

Stawiamy na wysoką jakość i najnowszą wiedzę

Medycyna wciąż się rozwija, a my chcemy rozwijać się wraz z nią korzystając z najnowszych doniesień naukowych. Dlatego też nasi lekarze biorą udział w licznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie.  Aby, móc jeszcze lepiej i skuteczniej zająć się tym, co jest dla Ciebie najcenniejsze drogi rodzicu - Twoim dzieckiem !

Kompleksowe spojrzenie na problemy Twojego dziecka

Nie tylko leczymy gdy pojawi się problem, ale pomagamy również unikać zagrożeń czających się przed rodzicami oraz ich dziećmi. Dzięki interdyscyplinarnej współpracy naszych lekarzy, fizjoterapeutów, osteopatów i radiologów, jesteśmy w stanie świadczyć kompleksowe usługi dla najmłodszych od 1 miesiąca życia, aż po wejście w dorosłość, a nawet i dłużej. 

Polecimy - doradzimy !

Jeśli nie mamy obecnie specjalisty z którym jesteśmy w bliskiej współpracy, polecimy dobrego specjalistę, który pomoże w rozwiązaniu problemu, z którym boryka się maluch. Dodatkowo otrzymacie zalecenia dotyczące badań, które warto byłoby wykonać, aby uzyskać prawidłową diagnozę i wdrożyć szybkie leczenie. 

Specjaliści