Medycyna Estetyczna

Medycyna estetyczna

to dział medycyny zajmujący się poprawą urody, opóźnieniem starzenia czy też trendem mającym obecnie miejsce pięknym starzeniem się. Wykorzystywane zabiegi są mało inwazyjne, ale ich zastosowanie pozwala na poprawę wyglądu twarzy jak i ciała.
Zabiegi wykonywane są przez doświadczonego lekarza po odbyciu cyklu szkoleń z zakresu medycyny Estetycznej i regeneracyjnej.

Zabiegi Wykorzystywane w medycynie estetycznej:

Cel medycyny estetycznej:

Medycyna Estetyczna cieszy się coraz większą popularnością wśród ludzi. Coraz nowocześniejsze techniki, oraz preparaty pozwalają na szybkie pozbycie się niedoskonałości skóry, podkreślenie urody oraz nadanie wrażenia wypoczętej i zadbanej twarzy.

Zabieg medycyny estetycznej zawsze poprzedza odpowiedni wywiad pozwalający zidentyfikować problem oraz dobrać najskuteczniejszą formę jego eliminacji. Niezwykle istotne jest doświadczenie oraz wyczucie lekarza przeprowadzającego zabieg, zbyt daleko idąca interwencja może spowodować efekt odwrotny od zamierzonego i zamiast upiększyć i podkreślić naturalną urodę, może spowodować nieestetyczny, sztuczny wygląd.

Specjaliści

Lek. dent. Joanna Radziszewska

FlagaFlaga
Medycyna Estetyczna, Stomatologia

Lek. Valerii Yatsenko

FlagaFlagaFlaga
Dermatologia, Medycyna Estetyczna, Wenerologia